رستوران های دبی : رستوران صمد عراقی

رستوران های دبی : رستوران صمد عراقی

  • تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۷:۵۹
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

رستوران های دبی : رستوران صمد عراقی

غذای عربی رستوران دبی صمد عراقی

مجموعه رستوران های صمد عراقی ، یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های شهر دبی می باشد . این مجموعه رستوران در دبی ، قدمتی طولانی دارد .

رستوران های صمد عراقی در نقاط مختلف شهر دبی پراکنده شده اند و شما می توانید در هنگام سفر به دبی ، به این رستوران های زنجیره ای سری بزنید و از غذاهای خوشمزه ان بهره مند شوید.

رستوران صمد عراقی کباب های معروف و خوشمزه ای دارد که نظیر آن را هرگز نخورده اید . این کباب های عربی ، به سبک خاصی پخته می شوند .

منوی رستوران دبی صمد عراقی شامل : انواع شاورمای گوشت و شاورمای مرغ ، املت عربی ، حموس ، فلافل عربی مخصوص ، قلیه ماهی عربی ، سالاد طبوله ، سیب زمینی تند و اسپایسی ، جوجه کباب عربی و عراقی ، سالاد سزار با گوشت مرغ ، انواع ماهی و دیگر غذاهای خوشمزه دیگر

رستوران صمد عراقی را می توانید در نزدیکی بازار مرشد ، چهار راه نایف ، ساحل جمیرا بلوار شیخ زاید  و …. دیگر مناطق دبی پیدا کنید .

رستوران صمد عراقی در دبی ، نه تنها ناار و شام ، بلکه آماده پذیرایی از مسافران و مهمانان در صبح به صرف صبحانه نیز می باشد .

سر در و لوگوی رستوران صمد عراقی در دبی

رستوران دبی صمد عراقی

رستوران دبی ، رستوران صمد عراقی

 

چنانچه در هنگام سفر در دبی ، با کمبود پول نقد درهم امارات مواجه شدید و یا برای خرید کالای تجاری و یا شخصی نیاز به انجام حواله ارزی درهم امارات داشته باشید ، می توانید با صرافی علی زاده در دبی و یا ایران تماس حاصل فرمایید و مبلغ درهم مورد نظر خود را در دفتر صرافی واقع در بازار مرشد دبی دریافت کنید .

 

دفتر صرافی علیزاده شیراز : ۹-۸-۶-۵-۴ ۳۶۳۴۲۴۰۲-۰۷۱
آدرس : معالی آباد – بین خیابان دوستان و خلبانان – مجتمع تجاری ثنا – واحد جی ۱۵

دفتر صرافی علیزاده دبـی : ۹۷۱۴۲۳۵۳۰۱۱ ده خط
آدرس : بازار مرشد – خیابان بانک صادرات – روبروی هتل خیبر(ریماس) – طبقه اول – شرکت دانوش

 

 

 

تبلیغ کوچک

تبلیغ کوچک 2