سفر به دیزنی لند شانگهای

سفر به دیزنی لند شانگهای

  • تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ۲۲:۰۹
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

سفر به دیزنی لند شانگهای

 

خود را آماده یک سفر تفریحی به شانگهای و دیزنی لند چین کنید .

یکی از جاذبه های جدید شهر شانگهای  ، پارک دیزنی لند است که حدود یکسال از افتتاح آن می گذرد .

این پارک در طول یکسال رکرود بازدید ۱۱ میلیون نفری را شکسته است و به یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین پارک های دنیا و دیزنی لند های دنیا شده است .

در این پارک زیبا و دوست داشتنی در شهر شانگهای می توانید به انواع بازی های جذاب به همراه خانواده و فرزندان خود بپردازید .

پارک دیزنی لند شانگهای

یکی از موفق ترین و محبوب ترین پارک های دیزلند در دنیا، پارک دیزنی لند در چین است که در شهر شانگهای قرار گرفته است. این پارک که اولین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته، در این یک سال بیشتر از ۱۱ میلیون بازدید کننده داشته است که باعث تبدیل شدن آن به یکی از پر طرفدارترین پارک های دیزنی جهان شده است.

پارک دیزنی لند چین در روز پنجشنبه ۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، درهای خود را به روی مردم باز کرد. این پارک ویژگی های خاصی دارد که باعث منحصر بفرد شدن آن شده است برای مثال بازی پناهگاه گنج و اولین پارک موضوعی دزدان دریایی، از مشخصه های این پارک است.

 

حالا این پارک محبوب، یک سالگی تاسیس خود را جشن گرفته است و در این مدت کوتاه توانسته شهرت بسیار زیادی به دست بیاورد. سازندگان دیزنی لند در چین معتقدند که برای ساخت آن سعی کرده اند تا نه فقط یک دیزنی لند به سبک غربی، بلکه با استفاده از المان های چینی، یک دیزنی لند چینی بسازند تا جاییکه در سقف آن از گل های چینی و حتی بر تن عروسک ها می توان لباس های سنتی چینی را دید.

پارک دیزنی لند در چین تا اندازه ای محبوب شده است که تخمین زده شده به پربازدیدترین پارک موضوعی دنیا تبدیل شود و هر سال حداقل ۱۵ میلیون نفر از آن دیدن کنند. به نظر می رسد برای سال اول، رقم ۱۱ میلیون رقم خوبی بوده است.

این پارک در شهر شانگهای قرار دارد و ورودی آن در ساعت های شلوغی ۴۹۹ یوان و در ساعت های دیگر، ۳۷۰ یوان است.

تبلیغ کوچک

تبلیغ کوچک 2